Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną

Aplikacja folii bezbarwnej to najskuteczniejsza metoda ochrony lakieru na rynku. Nasi eksperci są certyfikowanymi aplikatorami folii XPEL, które cechują się bezkonkurencyjną jakością.

Folia grubości 180 mikronów, nie blaknie i nie traci przejrzystości przez wiele lat. Zawarte w folii filtry UV zapobiegają płowieniu i matowieniu karoserii.

Stosujemy precyzyjnie wycięte na ploterze wykrojniki, zaprojektowane pod konkretny model i wersję samochodu co gwarantuje idealne dopasowanie folii. Dzięki temu, folia jest niemal zupełnie niewidoczna. Dodatkowo metoda aplikacji gotowych elementów całkowicie eliminuje konieczność kontaktu ostrych narzędzi z karoserią samochodu. Folia nie wpływa na zmianę wyglądu karoserii dzięki temu może być stosowana na wybrane elementy, które są najbardziej narażone na uszkodzenia, bez obawy o zauważalną różnicę między sąsiadującymi w jednej płaszczyźnie powierzchniami zabezpieczonymi lub niezabezpieczonymi folią.

Folie ochronne mogą być zupełnie przezroczyste (przeznaczone dla standardowych lakierów błyszczących) lub satynowe (przeznaczone dla lakierów matowych).

Dodatkowo poliuretan o wykończeniu satynowym – XPEL Stealth, daje możliwość przemiany standardowego lakieru w matowy bez konieczności lakierowania czy zmiany koloru, zachowując przy tym pełne walory ochronne. Folia może być w dowolnym momencie zdemontowana pozostawiając lakier w stanie identycznym jak przed jej nałożeniem.

Folie ochronne XPEL Ultimate posiadają spektakularne właściwości samoregeneracji. Mikrorysy powstałe na folii, znikają pod wpływem temperatury.

Zalety zabezpieczenia lakieru samochodu folią bezbarwną
– niewidoczne i bezinwazyjne zabezpieczenie
– właściwości samoregenerujące
– ochrona przed odpryskami, piaskowaniem, rysami
– możliwość usunięcia folii bez śladu na lakierze
– nadanie głębi koloru

Świetnym rozwiązaniem jest zabezpieczenie fabrycznie nowych samochodów. Pozwoli to zachować lakier w pierwotnym stanie na długie lata.

Przed aplikacją folii ochronnej lakier musi być odpowiednio przygotowany. Nasi eksperci w ramach usługi wykonają korektę lakieru i uzupełnienie wszystkich ubytków.

Po zabiegu aplikacji folii ochronnej, klienci otrzymują od nas wszystkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji lakieru pokrytego folią.

Czas wykonania usługi
Od 2 do 4 dni roboczych

Nie znalazłeś tego czego potrzebujesz?

Spokojnie, przyjedź lub zadzwoń – dopasujemy ofertę dla Ciebie i Twojego samochodu.

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas.