Renowacja lakieru

Lakier pokrywający karoserie naszych samochodów, jest narażony na powstawanie licznych uszkodzeń szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy do produkcji pojazdów wykorzystuje się ekologiczne lakiery na bazie wody. Renowacja lakieru to najlepszy sposób aby trwale poprawić jego wygląd i usunąć wszystkie niedoskonałości przywracając mu salonowy połysk.

Korekta lakieru to najbardziej spektakularny zabieg detailingowy. Dzięki doskonale dopracowanemu systemowi pracy i przy użyciu produktów i maszyn najwyższej jakości, renowacja odbywa się całkowicie bezinwazyjnie.

Poprawa kondycji lakieru to nie tylko przyjemność posiadania zadbanego egzemplarza, ale również podniesienie jego wartości rynkowej. Efekty renowacji robią kolosalne wrażenie, niezależnie od wieku i klasy samochodu.

Każdy klient który skorzysta z usługi renowacji lakieru w naszym studio, odbiera perfekcyjnie przygotowany samochód wyglądający jakby właśnie opuścił salon.

Korzyści renowacji lakieru samochodowego
– Perfekcyjny wygląd samochodu
– Głębia koloru i efekt „lustra”
– Znaczny wzrost wartości rynkowej pojazdu
– Nieodwracalny trwały efekt

W zależności od stopnia zniszczenia lakieru, możemy wykonać korektę w jednym lub w kilku etapach. Ilość etapów korekty oceniamy podczas darmowej inspekcji lakieru podczas wizyty w naszym studio.

Czas wykonania usługi
– Jednoetapowa korekta lakieru 6-8h
– Dwuetapowa korekta lakieru 9 – 16h
– Pełna, wieloetapowa korekta lakieru 2 -4 dni roboczych

Nie znalazłeś tego czego potrzebujesz?

Spokojnie, przyjedź lub zadzwoń – dopasujemy ofertę dla Ciebie i Twojego samochodu.

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas.