Pielęgnacja i zabezpieczenie wnętrza

Codzienna eksploatacja, spożywanie podczas jazdy posiłków i napojów czy podróżowanie z dziećmi powodują, że wnętrze naszego samochodu staje się mało estetyczne. Nic nie ma tak wielkiego wpływu na komfort podróżowania, jak czystość i estetyka wnętrza samochodu.

Nasi specjaliści korzystając z wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, zadbają o każdy centymetr wnętrza z uwagą na szczeliny i trudno dostępne zakamarki.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki, rozpuszcza, a następnie wyciąga z jej włókien wszelkie nagromadzone zabrudzenia, plamy i bakterie. Tapicerka na fotelach, podłodze czy dywanikach odzyskuje odświeżony i jednolity kolor przywracając higienę podróżowania.

Pielęgnacja tapicerki skórzanej pozbawia ją plam i przebarwień i pozostawia satynowe wykończenie i przyjemną miękkość w dotyku. Deska rozdzielcza, boki drzwi i wszystkie najdrobniejsze detale z tworzyw sztucznych zostają skrupulatnie wyczyszczone przy pomocy dedykowanego, bezpiecznego preparatu przywracając im głęboki kolor i matowe wykończenie. Jeśli elementy dekoracyjne jak drewno szlachetne noszą już zarysowania czy zmatowienia, proces polerski zasięgnięty z renowacji lakieru samochodowego przywróci im wysoki połysk i równomierne odbicie światła.

Przy współpracy z firmą Gtechniq oferujemy zabezpieczenie i impregnacje produktami z właściwościami antybakteryjnymi eliminującymi aż 99% mikrobów. Dodatkowo impregnaty Gtechniq posiadają filtr UV, który zapobiega blaknięciu materiałów.

Nawet najdokładniejsze czyszczenie nie zawsze wystarczy, aby pozbawić wnętrze przykrego zapachu (np. papierosów). Wówczas sięgamy po sprawdzony system ozonowania wnętrza. Usługa świetnie sprawdza się dla osób cierpiących na alergię.

Czas wykonania usługi
od 1 do 2 dni roboczych

Nie znalazłeś tego czego potrzebujesz?

Spokojnie, przyjedź lub zadzwoń – dopasujemy ofertę dla Ciebie i Twojego samochodu.

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas.